Česky English

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7
NOC KOSTELŮ 2024
8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vyhlášení opakovaného konkurzního řízení na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele MŠ

Vyhlášení opakovaného konkurzního řízení na vedoucí pracovní místo ředitelky/ředitele MŠV letošním roce uplynulo šestileté období ředitelkám Základní i Mateřské školy od doby jmenování do funkce. Městys Štěchovice využil zákonné možnosti vyhlásit na tyto pozice konkurzní řízení. Ta probíhala dle platných legislativních norem. Na základě doporučení konkurzní komise Rada městyse jmenovala do svých pozic ředitele/ředitelky.

Konkurzní řízení bylo vedeno v souladu se zákonnými normami. Zákon jednoznačně stanoví způsob a průběh konkurzního řízení. Přesně definuje členy konkurzní komise, přičemž na zřizovatele připadají dva členové konkurzní komise. Komise je složena z odborníků, kteří doporučují zřizovateli jednak vhodnost kandidátů a následně jejich pořadí.

Noví ředitelé škol převzali oficiální rozhodnutí o výsledku konkurzního řízení a jejich následné jmenování do funkce.

Nově byl do pozice ředitele ZŠ Štěchovice jmenován Mgr. Lukáš Policar, který již v současné době postupně přebírá agendu.

Do pozice ředitelky MŠ Štěchovice byla jmenována Mgr. Regína Ouhledová, která se po bližším seznámení s dokumentací školy rozhodla na svou funkci rezignovat. Zřizovatel bere tuto informaci na vědomí a po zasedání Rady se rozhodl vypsat nové konkurzní řízení. Na vedoucí pracovní místo ředitelky Mateřské školy byla jmenována stávající učitelka s dlouholetou praxí a zkušenostmi paní Věra Karlovská.

Ujišťujeme rodiče, že v obou školách je s podporou zřizovatele zajištěn řádný provoz a výuka.

Odkaz na konkurz https://stechovice.imunis.cz/edeska/file?id=62623