Česky English

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Volby do zastupitelstev obcí 10.10. - 11.10.2014 seznam kandidátů

Volby do zastupitelstev obcí 10.10. - 11.10.2014 seznam kandidátů
Komentáře

Přidat komentář
 • 8. 10. 2014 14:12
  Renata
  10 lží a více

  Kandidáti by mohli respektovat slušnou kampaň a neházet nějaké lži do schránek.
  Už v bodě č. 1 pisatel záměrně naopak lže, jelikož nelze kandidovat do zastupitelstva bez trvalého pobytu ve Štěchovicích (Masečín, Třebenice).


 • 8. 10. 2014 14:31
  Karel
  Re: 10 lží a více

  A kde bydlí paní Vlková??? :)


 • 8. 10. 2014 22:47
  Rosarka Cerna
  Re: 10 lží a více

  Pry papirove u JUdr Dudy, ten pravnik co Milku zastupoval a vlastnikem 200ha kolem Stechovic. Je taky manzel tanecnice Adely Dudove, ktera kandiduje hned na druhem miste. Tancuje se na urade?


 • 8. 10. 2014 23:27
  Eva
  Re: 10 lží a více

  No, to mi neřikejte, že je možné,aby někdo kandidoval do zastupitelstva na předním místě kandidátky a nebydlel v obci. Proč nekandiduje v obci,kde žije a ještě tu dělá zle. Já o žádné bludné informace ve schránce nestojím,kdo jen trochu sleduje současné zastupitelstvo tak vidí co za nesmysl ve schránce přistál.


 • 8. 10. 2014 14:29
  Simona
  10 lží a více

  je to úsměvný pokus jak pošpinit kandidáty, především současné zastupitele,co řádek to lež. Copak byl schválen územní plán??? k dalšímu se nemá cenu ani vyjadřovat.


 • 8. 10. 2014 22:04
  SOS Štěchovice
  Špinavé boty

  Vážení voliči, dnes nám napsala dopis paní Miloslava z Kladna,

  dopis jsme sice přesně nepochopili, ale zdálo se, že jí kromě bydlení a obuvi současného starosty trápí množství lží a pomluv, které po obci někdo šíří. Vypadalo to, že jí to trápí opravdu hodně, protože psala verzálkami a s takovým množstvím vykřičníků, jako by na nás snad doopravdy křičela? Ale to je jistě jen klamný dojem. Míla byla tak milá, že nám ty lži vypsala a očíslovala. Je dobré si ve věcech udržovat pořádek.

  Stejně jako měl legendární Saturnin "Kancelář pro uvádění románových příběhů na pravou míru", i my bychom si zde na tomto neexistujícím fóru takovou malou kancelář otevřeli. Začneme třeba vysvětelním obecního rozpočtu a stavby školky. V obecním rozpočtu neexistují žádné "naše peníze". To je mýlka, která pravděpodobně vznikla tak, že se někdo podíval jak obec hospodařila v předchozích volebních obdobích, kdy se s financemi opravdu zacházelo, jako by to byly něčí soukromé zdroje. Tak to ne, tak to prosím není, existuje pouze jeden obecní rozpočet a jedny příjmy a výdaje. My tvrdíme, že školka byla postavena z obecních prostředků a tato skutečnost je snadno ověřitelná. Veškeré prostředky z prodeje obecních pozemků za minulého vedení, jakkoli nevýhodný a podezřelý se tento prodej může dnes zpětně zdát, byly příjmem obecního rozpočtu a nelze říci, zda se z nich byla umořena provozní ztráta našich mutikulturních zařízení, splacena část úvěru, umořeny úroky, nebo postavena část školky.

  Uznáváme, že máme na starosty dlouhodobě smůlu. Jeden bručí v podmínce, druhý má zase zablácené polobotky. Děs a hrůza. Volte nás, máme čisté boty!

  Paní Miloslavě děkujeme za podnětný dopis a posíláme jí do Kladna pěknou písničku

  http://www.youtube.com/watch?v=Cye-1RP5jso


 • 9. 10. 2014 22:24
  Karel
  Lži a zase lži

  Zdá se, že občan Čapek, řádně hlášený k trvalému pobytu v rodinném domě vadí víc než chatařka Vlková "dočasně" hlášená na chatě u kámoše Dudy a jeho baletky. Co vaše skutečné bydliště v Hraštici paní Vlková? Kritizujete snad zablácené boty pana starosty, ale lepší zadělané boty, ale čisté svědomí. To je to, co paní Vlková nemá. A co se na nahrabání na obci týče, asi paní Vlková ví o čem je řeč, že se tam coby volební jednička cpe zpátky. Ostatní není třeba komentovat, neb pisatel pamfletu se ve lži zřejmě narodil. Ať volby dopadnou jakkoliv, doufám, že se pan Čapek ozve.


 • 10. 10. 2014 6:58
  Josef
  a další lži

  A co se všichni divíte?Vžďyť naše hvězda byla odsouzená za vydírání, tak nějaké lži a pomluvy,to je pro ní jako pít vodu.
  Josef


 • 11. 10. 2014 9:04
  Mirek
  Re: a další lži

  To je jak Al-Capone, taky ho nakonec skřípli ne za věci co dělal jako mafián, ale za daňové úniky.


 • 10. 10. 2014 9:20
  Žemlička Stanislav
  už bylo dost slibů a lží

  Dobrý den občané.
  Dostal jsem tento lnepodepsaný leták do schránky. Dost sprosté. Opravdu snaha o politikaření jako v parlamentu. Na obecní úrovni probíhá jednání úplně jinak a je jedno kdo je v jaké straně ale hlavně když pracuje pro obec. A to se panu starostovi vcelku podařilo. Vzpomeňme na uzavírku silnice Slapy - Třebenice. Pomohl nám někdo ze zastupitelstva kraje. Nepomohl a museli jsme si pomoci jinou cestou. Náš zástupce v krajském zastupitelstvu pro nás neudělal vůbec nic. Má někdo pochybnosti o vodovodu a kanalizaci - stavte se na úřadě zkouknout stohy dokumentace . Koukněte na rozpočet jak zastupitelstvo postupně splácí dluhy z minulého období.
  Prosím volte dle svého vědomí a křížkujte osoby o kterých jste přesvědčeni, že budou pracovat pro obec a to v duchu slušnosti.
  Děkuji za pozornost.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů