Z důvodu přetrvávajícího sucha a nutnosti zachovat dostatečné zásoby vody upozorňujeme občany, že je zakázáno používat pitnou vodu k zalévání zahrad a napouštění bazénů. Žádáme všechny o respektování tohoto opatření a odpovědný přístup při využívání vody. Děkujeme za pochopení a spolupráci.